Zostań gwiazdą pływania!

Szkoła pływania Poznań - zacznij z nami przygodę z pływaniem!

Co wyróżnia naszą szkołę pływania?

Doświadczeni instruktorzy

Nasi instruktorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w nauce pływania dzieci i młodzieży, a ich kwalifikacje instruktorskie potwierdzają ukończone szkoły i kursy.

Autorski program

Autorski program szkoły opracował trener Dawid Gwiazdowski w oparciu o „Ogólnopolski Program Nauczania Pływania” zatwierdzony przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Małe grupy

Wszystkie zajęcia w naszej szkole prowadzone są w grupach do max 8 osób. Dzięki temu instruktorzy mogą podejść do każdego ucznia indywidualnie.

Nauka pływania

Uczymy pływania dzieci i młodzież na każdym poziomie zaawansowania. W ramach naszych zajęć prowadzimy naukę styli pływackich już od 5. roku życia.

Pływanie sportowe

Prowadzimy zajęcia z pływania sportowego dla dzieci i młodzieży z naszej szkoły, które wykazują się talentem pływackim i mają odpowiednie warunki fizyczne.

Pływanie korekcyjne

Prowadzimy również bardzo skuteczne w korekcji wad postawy i wspomagające rozwój psycho-fizyczny dzieci zajęcia korekcyjne w wodzie.

Opinie klientów

Świetne podejście instruktorów do dzieci sprawia, że moja córka nie może się doczekać każdego kolejnego wyjścia na basen. A ja się cieszę, bo z tygodnia na tydzień widzę postępy!

Tata Zosi